Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

freedomparty 

25. Freedom Party 2017 06

159 fotek 3 videa červen 2017 - zobrazení
25. Freedom Party proběhla opět na rekreačním středisku Bučina mezi Rožnovem a Dolní Bečvou. Už v pátek se sešlo pár našich přátel aby s několika z nás nakopli tu správnú víkendovú náladu. Tož, zdařilý večírek. Majitel šel kolem půlnoci spát, tak roli výčepního převzal Broňas.
V sobotu jsme se vyštrachali z postelí do slunného počasí, přijelo i pár dalších přátel a tak jsme kolem 11 vyjeli na vyjížďku po okolí. Přes Bumbálku a Bytču jsme vyjeli na Kasárna, abychom na hranicích Česka a Slovenska dali něco na zub. Po sjetí z kopca do Velkých Karlovic se vracíme do Rožnova, odkud vyjíždíme přes kopec Valašská Bystřice a dále kolem vodní nádrže Bystřička na krásný výhled na Beskydy na kopec U Javoru. Po krátké prohlídce a společném focení zbytku naší kolony zastavujeme nedaleko v malé restauraci Na Ranči, kde se znovu po dlouhé jízdě zaslouženě občerstvujeme. Odpoledne a k večeru přijíždí další přátelé a v dobrém rozmaru posloucháme první kapelu Duševní otřes, která bezpochyby zaujala všechny přítomné svým neotřelým expresivním projevem. Druhá kapela Koridor pak uzavírá večer, který se nakonec s páru vytrvalci protáhne do několik brzkých hodin neděle. Tož opět kvalitní věčírek !
V neděli dopoledne s opchlú škraňů a příjemně unavení vyjíždíme ke svým domovům ... a někteří z nás kolem poledne ještě musí uklidit stan, provizorní plácek pro kapely. Sice ztrácím hlas ale stálo to za to !!! :-)
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron